Henna brwi i regulacja z nadaniem kształtu

Farbowanie henną brwi i rzęs jest metodą szybką i bardzo skuteczną, upiększającą naszą twarz. Robiąc hennę możemy wzmocnić spojrzenie i wyostrzyć rysy twarzy.

Wicej

Zabiegi przeznaczone dla skór z widoczną utratą nawilżenia, jędrności, elastyczności, o zmniejszonej grubości naskórka, ze zmarszczkami. Ich zadaniem jest:

Wicej

Dzięki odpowiednio dobranym preparatom kosmetycznym masaż jest idealnym sposobem na odżywienie i nawilżenie skóry. Można wzbogacić ten zabieg - w zależności od potrzeb skóry - odpowiednimi preparatami: ampułkami, koncentratami odżywczo-regenerującymi ze specjalnie dobranymi substancjami aktywnymi. Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza, usuwa objawy stresu i niepokoju, likwiduje napięcie, bóle głowy i sztywnienie karku. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu działa, ujędrniająco na skórę twarzy. Zabieg ten sprawia, że zmarszczki się wygładzają. Masaż twarzy, szyi i dekoltu zalecany jest osobom, które żyją w ciągłym stresie i przemęczeniu.

Peeling kawitacyjny to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, któremu towarzyszy mikromasaż. Dzięki takiemu połączeniu poprawia się mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe. Zwiększa się także penetracja substancji aktywnych w głąb skóry. 

Peeling kawitacyjny bardzo dokładnie oczyszcza skórędodatkowo ją sterylizując, a jak wiadomo to właśnie bakterie są główną przyczyną wyprysków.

Dzięki zastosowaniu ultradźwięków, uzyskujemy odświeżoną, pełną blasku skórę o idealnie zmatowionym naskórku.

Wicej

 

 

ZABIEGI ASA PEEL: FACE TREATMENT 

 

EFEKTY ZABIEGU:

  • złuszczenie martwych komórek naskórka
  • przyspieszenie metabolizmu komórek
  • poprawa nawilżenia naskórka
  • rozjaśnienie plam pigmentacyjnych
  • widoczne spłycenie zmarszczek
  • stymulacja syntezy kolagenu i elastyny
  • poprawa napięcia i elastyczności skóry
Wicej

Zabieg przeznaczony jest głównie dla osób o skórze mieszanej i tłustej wydzielającej nadmiar sebum. Po zabiegu skóra jest oczyszczona i zdezynfekowana. Bilans wodno-lipidowy zostaje znormalizowany. Podczas zabiegu skóra jest odżywiana preparatami o działaniu matującym, regulującym nadmiar sebum i nawilżającym.

Wicej

Maska Algowa

Głównym składnikiem maski jest Thali'source - ekskluzywna morska substancja czynna o potwierdzonym działaniu nawilżającym. Ten innowacyjny aktywny składnik jest bogaty w oligosacharydy i polisacharydy, które wpływają na prawidłowe nawilżenie skóry.

Polisacharydy zawarte w brązowych algach łagodzą wszelkie podrażnienia,

Wicej

Jednym z podstawowych zabiegów kosmetycznych, który należy stosować regularnie, jest oczyszczanie skóry. Usunięcie zrogowaciałego naskórka i zaskórników jest koniecznością dla prawidłowego funkcjonowania skóry, ponadto umożliwia głębszą penetrację stosowanych preparatów kosmetycznych. Regularne oczyszczanie skóry poprawia jej wygląd wyrównując jej koloryt, zmniejszając pory czy też regulując wydzielanie łoju.

Wicej

Mikrodermabrazja jest rodzajem peelingu mechanicznego, polegającym na bezinwazyjnym, mechanicznym ścieraniu wyłącznie warstwy rogowej naskórka, pod stałą kontrolą doświadczonej kosmetyczki, gwarantując precyzję zabiegu. 

Dzięki umiarkowanie silnemu usuwaniu górnych warstw naskórka, 
w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one ku górze i zastępują komórki

Wicej
powrót