Mezoterapia

jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Skutecznie pielęgnuje skórę przywracając jej świeży, młody wygląd. To zabieg, który wydłuża młodość i niweluje oznaki upływu czasu. 

Mezoterapia jest metodą wykorzystywaną od lat w kosmetologii i dermatologii estetycznej. Jej zadaniem jest wtłoczenie w skórę rozmaitych substancji aktywnych ukierunkowanych na potrzeby każdej cery. W zależności od stanu i wymagań skóry, zabieg będzie poprawiał jej nawilżenie, uzupełniał niedobory witamin i minerałów, wspomagał mikrokrążenie, zwiększał napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki starzenia się. Głębokość przenikania stosowanych substancji, a co za tym idzie, szybkość uzyskiwanych efektów będzie jednak zależna od tego, na jaki rodzaj mezoterapii się zdecydujesz.

Jak substancje wnikają w skórę?

 

Wicej

Kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany "eliksirem młodości" z powodu szerokiego zastosowania w kosmetyce. Jednak kwas hialuronowy jest stosowany także w medycynie w celu leczeniu wielu chorób, m.in. nowotworowych, reumatoidalnego zapalenia stawów, chorób wątroby i oczu.

Wicej
PLAZMA PLEXR NIEOPERACYJNY LIFTING POWIEK

Podnszenie opadających powiek pozostawało dotychczas poza zasięgiem metod nieinwazyjnych, gdyż urządzenia stosowane w tym wskazaniu nie przynosiły satysfakcjonującego efektu terapeutycznego. Jedynym rozwiązaniem dla pacjentów borykających się z tym problemem był zabieg chirurgicznej korekty powiek. Prawdziwym przełomem okazało się urządzenie PLEXR, który jest znakomitym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy z różnych powodów nie mogą zostać poddani zabiegowi lub nie chcą się na zabieg chirurgiczny zdecydować.

PLEXR, innowacyjne urządzenie do wykonywania nieoperacyjnego liftingu powiek, wykorzystuje działanie mikroplazmy.

Technologia mikroplazmy została opracowana na Uniwersytecie Medycznym w Rzymie przez prof. Fippi, a jej zastosowanie w chirurgii małoinwazyjnej i medycynie estetycznej rozwijane przez ostatnie kilka lat.

PLEXR wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta. Dzięki temu w kontrolowany sposób powodujemy sublimację naskórka i obkurczanie skóry w miejscu jego działania, co skutkuje uniesieniem powiek.

Wicej

Botox jest najpopularniejszą metodą wygładzania zmarszczek głównie w górnej części twarzy (tzw. zmarszczek mimicznych),   zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w małej dawce w  kilka precyzyjnie wybranych miejsc na twarzy.

Botox zazwyczaj redukuje zmarszczki o około 80 procent. Pacjenci są zwykle w wieku 35 – 60 lat.

Wicej

LightSheer

   

 

LightSheer™ Diode Laser System

Laser medyczny LightSheer został wytworzony oraz zatwierdzony do stosowania przez Urząd ds. Leków i Żywności w USA (FDA) zarówno w medycynie ogólnej jak i medycynie estetycznej (dermatologii) w celu: 
 

  • usuwania zbędnego owłosienia w tym leczenia takich schorzeń jak hirsutyzm (czyli nieprawidłowego owłosienia wywołanego zaburzeniami hormonalnymi – zgodnie z Międzynarodową Klasyfikacją Chorób ICD-10 jest to jednostka chorobowa L68.0),
  • leczenia stanów zapalnych skóry tzw. PFB- Pseudofolliculitis barbae (jednostka chorobowa ICD-10 o numerze L73.1 ),
  • leczenia zmian pigmentowych (jednostki chorobowe L81.0, L81.1, L.81.4, D23), 
  • zamykania naczynek krwionośnych na nogach w tym leczenie teleangiektazji żył kończyn dolnych (jednostka chorobowa I.78.0 oraz I.83, zabieg ten może być bezpiecznie wykonywany jedynie przez lekarza ze względu na możliwość groźnego w skutkach uszkodzenia naczyń krwionośnych).
Wicej

Oferujemy zabiegi z wszelkiego rodzaju kwasami

Lekko i mocno złuszczającymi.

Wykonywane przez kosmetyczkę i lekarza.

Kwasy są dobierane do rodzaju cery klientki

 

Cena uzależniona od stosowanego kwasu i ilości zabiegów - od 100 do 350 zł

Zabieg z użyciem biokompatybilnych nici jest to niechirurgiczny, bezkrwawy lifting skóry bez użycia skalpela, szwów i szycia. Wystarczy tylko jeden zabieg aby uzyskać efekt skuteczny i długotrwały. Pacjent uzyskuje promienny wygląd, skóra staje się napięta i jędrna, a wszystko to dzięki wprowadzonym pod skórę biowchłanialnym niciom, które wyposażone w specjalne haczyki podnoszą tkankę miękką. Dzięki miejscowemu znieczuleniu pacjent nie odczuje dyskomfortu, bez siniaków i obrzęków może wrócić do codziennych obowiązków.

Na czym polega zabieg? 

Zabieg polega na wprowadzeniu przez lekarza nici pod skórę pacjenta za pomocą specjalnej cienkiej igły. Nici są stabilnie zamocowane w skórze za pomocą mikroskopijnych haczyków, które dzięki naciągnięciu wprowadzonej nici wygładzają zmarszczki.

Wicej

FRAKCYJNE MIKRONAKLUWANIE skóry - zabiegi urządzeniem Dermapen, nagodzonym prestiżową nagrodą najlepsze urządzenie medyczne, stanowi złoty standard w technice mikronakłuwania skóry. Dzięki unikalnej budowie, zastosowanie Dermapen daje znakomite rezultaty już po pierwszym zabiegu.

DERMAPEN® pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na

Wicej
powrót