PLEXR NIEOPERACYJNY LIFTING POWIEK

PLAZMA PLEXR NIEOPERACYJNY LIFTING POWIEK

Podnszenie opadających powiek pozostawało dotychczas poza zasięgiem metod nieinwazyjnych, gdyż urządzenia stosowane w tym wskazaniu nie przynosiły satysfakcjonującego efektu terapeutycznego. Jedynym rozwiązaniem dla pacjentów borykających się z tym problemem był zabieg chirurgicznej korekty powiek. Prawdziwym przełomem okazało się urządzenie PLEXR, który jest znakomitym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy z różnych powodów nie mogą zostać poddani zabiegowi lub nie chcą się na zabieg chirurgiczny zdecydować.

PLEXR, innowacyjne urządzenie do wykonywania nieoperacyjnego liftingu powiek, wykorzystuje działanie mikroplazmy.

Technologia mikroplazmy została opracowana na Uniwersytecie Medycznym w Rzymie przez prof. Fippi, a jej zastosowanie w chirurgii małoinwazyjnej i medycynie estetycznej rozwijane przez ostatnie kilka lat.

PLEXR wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta. Dzięki temu w kontrolowany sposób powodujemy sublimację naskórka i obkurczanie skóry w miejscu jego działania, co skutkuje uniesieniem powiek.

W przeciwieństwie do innych technik zastosowana w Plexr plazma nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, ponieważ jej działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej skóry właściwej. Plexr nie powoduje krwawienia i nekrozy otaczających tkanek.

PLEXR pozwala zatem na nieinwazyjne przeprowadzenie skutecznej blefaroplastyki czyli uniesienia powiek górnych i dolnych.

Zabieg, dzięki zastosowaniu kremu znieczulającego, jest nieznacznie odczuwalny.
Bezpośrednio po zabiegu pojawia się zaczerwienienie i obrzęk, który utrzymuje się 2 do 3 dni. W miejscu zabiegu pojawiają się też strupki wielkości główki od szpilki, które powinny pozostać na skórze 5 do 7 dni.

Bezpośrednio po zabiegu stosujemy mocno kryjący podkład, który nakładamy codziennie aż do zniknięcia strupków.

Zabieg można przeprowadzać u pacjentów ze wszystkimi stopniami nasilenia opadania powiek.

PLEXR to prawdziwa rewolucja w zakresie leczenia estetycznego okolicy oczu.

 

Zabieg dużo tańszy od operacji a efekty są identyczne !!!

powrót