mikrodermabrazja igłowa

FRAKCYJNE MIKRONAKLUWANIE skóry - zabiegi urządzeniem Dermapen, nagodzonym prestiżową nagrodą najlepsze urządzenie medyczne, stanowi złoty standard w technice mikronakłuwania skóry. Dzięki unikalnej budowie, zastosowanie Dermapen daje znakomite rezultaty już po pierwszym zabiegu.

DERMAPEN® pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na

zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg wykonany przy użyciu DERMAPEN® jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta, a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii.

Zabiegi z wykorzystaniem Dermapen są skuteczne w usuwaniu zmarszczek, usuwaniu blizn i rozstępów. Użycie Dermapen zwiększa napięcie, ujędrnia, a w konsekwencji unosi leczone partie skóry.

Najbardziej rewolucyjnym aspektem urządzenia Dermapen jest jego zdolność infuzji skórnej, co oznacza, że zabieg Dermapen łączymy z wprowadzeniem mezoterapii biomimetycznej, czyli ampułek zawierających aktywne składniki, które następnie wnikają w głąb skóry kanalikami wytworzonymi przez naklucia. Zabieg z zastosowaniem Dermapen w połączeniu z transportem składników aktywnych, pozwala na bardziej efektywne ich wchłanianie, co jest jego ogromną zaletą.

{youtube}29bWwHzl1ec29bWwHzl1ec{/youtube}

Zastosowanie:

  • widoczne spłycenie zmarszczek,
  • pogrubienie skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu,
  • zmniejszenie widoczności porów,
  • leczenie rozstępów,
  • leczenie blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych,
  • leczenie łysienia.

zdjecia efektów przed i po

 

 

 

 

Galeria z zabiegu w moim Gabinecie

powrót