Masaż drenujący Primelle

Primelle

 Masaż ten działa przeciwcelulitowo, odchudzająco i wspaniale ujędrnia ciało

Urządzenie do Masażu Próżniowego, Liftingu i Mikrodermabrazji Diamentowej.

Zabieg Masażu Próżniowego urządzeniem Primelle jest jednym z najlepszych sposobów zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki. Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry za pomocą rolek, już po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się kształt ciała: zmniejsza się miejscowe nagromadzenie tłuszczu, polepsza się elastyczność skóry i napięcie mięśni, blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Drenaż limfatyczny aktywuje pracę układu żylnego i limfatycznego, powodując usunięcie toksyn oraz zalegających płynów z organizmu,

zmniejszając obrzęki kończyn dolnych. Masaż próżniowy ma również szerokie zastosowanie w terapiach fizjoterapeutycznych. Zabieg jest wykonywany w specjalnym kostiumie, aby nie dopuścić do uszkodzenia skóry i zapewnić równomierny poślizg rolek.

 

mderMikrodermabrazja Diamentowa urządzeniem Primelle jest wykonywana za pomocą specjalnych Jednorazowych Tarcz Diamentówych, które eliminują niebezpieczeństwo zakażenia się podczas zabiegu oraz pozwalają w prosty i szybki sposób rozpocząć nowy zabieg bez potrzeby dodatkowej sterylizacji części w autoklawie. Tarcze Diamentowe są dostępne o różnej wielkości: 10 mm – do zmarszczek mimicznych, okolic nosa, ust i oczu oraz 20 mm – do twarzy, dekoltu i innych części ciała) i różnym poziomie złuszczania (od delikatnego – 1000 do bardzo intensywnego – 300). Dzięki zmianie mocy i różnorodności Tarcz Diamentowych możemy wykonać od powierzchownej do głębokiej mikrodermabrazję i dopasować zabieg do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Dzięki Mikrodermabrazij Diamentowej następuje ogólna regeneracja naskórka, polepsza się struktura i kolor skóry, wyrównują się zmarszczki mimiczne, redukują się blizny, rozszerzone pory i przebarwienia, skóra staję się gładsza, jaśniejsza i pełna blasku.

 

lifting1oZabieg Liftingu Próżniowego urządzeniem Primelle pomaga przywrócić skórze elastyczność i podkreślić naturalny owal twarzy. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, polepsza mikrokrążenie i dotlenienie skóry twarzy, szyi oraz dekoltu, dzięki czemu skóra odzyskuje promienny i młody wygląd. Zabieg wykonany za pomocą mniejszych głowic wspomaga spłycenie zmarszczek i redukcję obrzęków, a także wstrzymuje naturalne procesy starzenia się naskórka.

 

rysunek_rolki

W urządzeniu Primelle do tworzenia próżni wykorzystuje się wysokoobrotową turbinę. Dzięki dużej mocy i stałemu podciśnieniu możliwe jest przeprowadzenie terapii nawet głębokich tkanek, nie powodując ich uszkodzenia. Specjalnie skonstruowana ergonomiczna głowica zapewnia intensywne, skutecznie i jednocześnie bardzo delikatne i bezbolesne oddziaływanie na skórę.

 

Użycie zaawansowanych rozwiązań technologicznych i nowoczesnych materiałów pozwoliło nam znacznie zredukować poziom hałasu w porównaniu z innymi urządzeniami do masażu próżniowego. Daje to niezwykły komfort klientowi i osobie wykonującej zabieg.

 

PRIMELLE to doskonałe połączenie najnowszych technologii, stylowego wzornictwa, prostoty i funkcjonalności.

  • Nowoczesna technologia
  • Wysoka jakość
  • Większe podciśnienie
  • Skuteczność
  • Elegancki design
  • Łatwa intuicyjna obsługa
  • Cicha praca urządzenia
  • Ergonomia
  • Niskie koszty eksploatacji
  • Szybki zwrot inwestycji

Zalecana seria to 10 zabiegów raz w tygodniu

Cena zabiegu - 80 zł

GALERIA ZABIEGU

powrót