maski

Maska Algowa

Głównym składnikiem maski jest Thali'source - ekskluzywna morska substancja czynna o potwierdzonym działaniu nawilżającym. Ten innowacyjny aktywny składnik jest bogaty w oligosacharydy i polisacharydy, które wpływają na prawidłowe nawilżenie skóry.

Polisacharydy zawarte w brązowych algach łagodzą wszelkie podrażnienia,

dając skórze wspaniałe samopoczucie i odświeżenie.

Jednocześnie maska jest źródłem wielu witamin i mikroelementów zawartych w wodorostach.

 

Maska gipsowa

Zabieg przeznaczony jest do wszystkich cer wymagających szybkiej i widocznej poprawy stanu skóry, a przede wszystkim dla cer zwiotczałej, pozbawionej kolorytu, także dla tzw cery palacza. Działa detoksykując oraz dotleniając, a także uelastycznia ścianki naczyń krwionośnych. Zabieg oparty jest na masce piankowo-gipsowej (maska ma piankową konsystencje, nie daje uczucia ciężaru masy na twarzy). Maska działa detoksykująco oraz uelastyczniając na ścianki naczyń krwionośnych, modeluje i wypłyca zmarszczki. W trakcie twardnienia maski wydzielane jest ciepło wykorzystywane do gimnastyki naczynek krwionośnych oraz skutecznego wynikania składników aktywnych z produktów zaaplikowanych na skórę przed nałożeniem maski gipsowej.


 

 

Maska owsiana

Płatki owsiane znane są ze swoich dobroczynnych właściwości, dlatego też są częstym składnikiem kosmetyków. Kosmetyki zawierające płatki owsiane najczęściej są polecane osobom o skórze bardzowrażliwej i skłonnej do podrażnień. Płatki owsiane doskonale łagodzą bowiem wszelkie podrażnienia, a także odżywiają skórę. Jeśli masz problemy z cerą i potrzebujesz nawilżenia właściwykosmetyk możesz zrobić samodzielnie! Maseczka z płatków owsianych - to działa! 
Działanie:
Maseczka z płatków owsianych łagodzi podrażnienia, nawilża i odświeża skórę. Zawarte w niej mleko i miód odżywiają skórę.
 
 
 
 
 

Maska żelowa

Maska żelowa na twarz pozwala intensywnie nawilżyć skórę i jest doskonałym dodatkiem wszelkich zabiegów kosmetycznych. Najczęściej jest stosowana po różnego rodzaju peelingach, kąpielach słonecznych oraz wizytach w saunie. Maski żelowe zawierają kolagen morski, arbutynę, witaminę C+E oraz kwas hialuronowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Przy wykonywaniu maski zabieg poprzedza:

  • piling
  • wapozon
  • ampułka

Cena zabiegu - 40 zł

powrót